Wizyt dziennie: Ø
47

Zadodowcy v Artyści

2017-09-27 07:21

17 września na stadionie miejskim w Siedlcach zmierzyły się Reprezentacja Artystów Polskich i Zawodowa Reprezentacja Siedlec.

W rozgrywkach udział wzięli znani z ekranów aktorzy i celebryci m.in. Marcin i Rafał Mroczkowie, Rafał Maserak, Robert Moskwa, Piotr Świerczewski, Przemysław Cypryański, Mariusz Raduszewski. Naprzeciwko których stanęli zawodnicy z Siedlec, reprezentanci ponad dwudziestu firm z różnych branż. Wśród nich znajdował się przedstawiciel Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Siedlcach - Piotr Woźnica.

Mecz miał wymiar charytatywny. Podczas spotkania zbierano pieniądze na leczenie Pawła Matłacza – wychowanka sieleckiej Pogoni, który uległ ciężkiej kontuzji. On sam dał sygnał do rozpoczęcia meczu.

Pierwsza połowa spotkania zdecydowanie należała do gości. Do 6 minuty zawodnicy strzelili siedlczanom 2 bramki. W drugiej połowie reprezentanci naszego miasta pokazali na co ich stać i strzelili pierwszą a potem w doliczonym czasie drugą, wyrównującą bramkę. Gole dla artystów zdobywali  Patryk Czerniejewski Przemysław Cypryański a dla siedlczan Nasz reprezentant Piotr Woźnica, który został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu.

Na siedlecki stadion przybyła liczna grupa kibiców, którzy dopingowali nie tylko swoich przedstawicieli z Siedlec. Nasi przedstawiciele byli widoczni na trybunach i głośno wspierali Piotra. Po spotkaniu można było otrzymać grupowe, pamiątkowe zdjęcie zawodników z autografami.

17.09.17, 16:10 – Siedlce (stadion ROSRRiT)

Mecz towarzyski: Zawodowa Reprezentacja Siedlec – Reprezentacja Polskich Artystów 2:2 (0:2)

Grano 2×40 min.

Bramki: Piotr Woźnica 72 (k), 80 – Patryk Czerniejewski 4, Przemysław Cypryański 6

Zawodowa Reprezentacja Siedlec: (skład wyjściowy + rezerwowi) 1. Marcin Aleksiejewicz – 2. Tomasz Araszkiewicz, 3. Andrzej Bujalski, 4. Karol Kozak, 5. Kamil Piwowarski, 6. Piotr Woźnica, 7. Jarosław Głuchowski, 8. Dariusz Strus, 9. Jakub Soszyński, 10. Leszek Kuczyński, 11. Michał Gawryś, 12. Krzysztof Głowienkowski, 13. Jarosław Neścior, 14. Jerzy Kowalczyk, 15. Rafał Soszyński, 16. Tomasz Buda, 17. Sebastian Klocek, 18. Michał Koć, 19. Krzysztof Dworniak, 20. Marcin Janasz, 21. Marcin Kozak, 22. Wojciech Bolesta, 23. Paweł Mężyński, 24. Łukasz Jarkowski, 25. Radosław Popławski, 26. Piotr Grzebieliszewski, 27. Michał Kocon, 29. Bartosz Kosyl

Reprezentacja Polskich Artystów: (skład wyjściowy + rezerwowi) 1. Grzegorz Jędrzejewski – 5. Rafał Mroczek, 6. Robert Cichoń, 8. Krzysztof Wieszczek, 9. Przemysław Cypryański, 11.Rafał Maserak, 12. Maks Rzemiński, 13. Marcin Mroczek, 16. Piotr Kieraga, 18. Michał Szyc, 23. Robert Moskwa, 24. Adam Wolski, 26. Adrian Budakow, 28. Patryk Czerniejewski, 44. Adrian Woźny, 77. Piotr Świerczewski

Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)